LUCIE MALINOVÁ

Před narozením své dcery jsem si vše představovala úplně jinak. Informovala jsem se o porodu a jak může probíhat. Ale nenapadlo mě se informovat, co bude potom. Problémy s kojením se dostavily hned v porodnici a jen díky laktační poradkyni, která mi pomohla a podpořila mě, jsem nakonec kojila přes dva roky. To mě nasměrovalo se o kojení a nošení dozvědět více. 

Od ledna 2018 poskytuji individuální laktační poradenství, kde se snažím ženám pomoci s jejich problémy a podpořit je v jejich mateřských kompetencích. Absolvovala jsem kurzy o kojení a nošení dětí, také kurz zpracování placenty a v květnu 2021 se stala certifikovanou dulou. Snažím se vzdělávat na různých přednáškách, z nichž nejzajímavější byla přednáška o Oxytocinu od Kerstin Uvnäs Moberg a spánkové sympozium, kde přednášel americký profesor James McKeena a spánková antropoložka Lenka Medvecová Tinková. 

A proč Pidilidi? Pracovat s rodiči, podporovat je a vzbudit v nich důvěru v sebe samé mě velice baví. Momentálně se vůbec nevěnuji skupinovým kurzům, ale pouze individuální přípravě na porod, kojení a péči o miminko.

Telefon : 774 049 993

Web: www.luciemalinova.cz

Email : malinova.luciie@email.cz