NIKOLA KOPECKÁ

Již před narozením prvního syna jsem se začala vzdělávat v oblasti přirozených porodů a kojení. Mám za sebou úspěšný projekt nazvaný "Mýty o kojení", který šíří osvětu ohledně kojení a pomáhá tak maminkám. Nyní se již tři roky aktivně věnuji online i osobnímu poradenství a pomáhám ženám s kojením, nošením, přípravou na porod a jsem jim k dispozici jako podpora po porodu. 

Prošla jsem kurzem Nevýchovy, která mi rozšířila obzory ohledně výchovy dětí a chápání souvislostí v mezilidských vztazích. Nejzajímavější přednášku, kterou jsem absolvovala, byla o porodech s porodní asistentkou Ivanou Königsmarkovou. Dále jsem se zúčastnila spánkového sympozia, kde přednášel americký profesor James McKeena a spánková antropoložka Lenka Medvecová Tinková. Od září mě čeká studium duly pro doprovázení žen k porodu a neuvěřitelně se těším! 

Pidilidi jsou moje srdcovka, kterou jsme piplaly víc než rok k dokonalosti. Teď už kurzy i individuální poradenství pomáhají rodičům v každodenním životě a to je skvělé. Doufám, že se brzy potkám i s vámi!  

Telefon : 736 246 090

Email : kopecka.niky@gmail.com