PRAVIDLA SOUTĚŽE

"Vyhrajte kurz Jak na nošení dětí?"

Facebook, Pidilidi - kurzy pro rodiče

2.10.2019 - 5.10.2019

Tyto podmínky soutěže ji upravují úplně a jasně a jsou jediným dokumentem, který ji úplně a závazně upravuje.

Soutěž se řídí českým právem.

Platnost soutěže je od 2.10. 2019 do 5.10. 2019. Soutěž organizuje Nikola Kopecká, IČ 08333319, místo podnikání: Sokolovská 522/23, 500 02 Hradec Králové (dále jen "pořadatel") pro zájemce o účast používající sociální síť Facebook.

Účastnit se této soutěže může uživatel sociální sítě Facebook, který provede požadovanou interakci se soutěžním příspěvkem. Z účasti jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo jiném obdobném poměru k pořadateli a společnostem podílejícím se na přípravě a organizaci celé soutěže, jakož i jejich rodinní příslušníci.

Účast v soutěži o kurz "Jak na nošení dětí?" na událost "Jak na nošení dětí?".

Soutěžící budou pod facebookovým příspěvek psát, proč chtějí své miminko nosit v šátku či nosítku. Ze všech odpovědí bude vylosován jeden výherce.

K datu ukončení soutěže označí organizátor v komentáři pod soutěžním příspěvkem výherce. Ostatní účastníci obdrží slevový kód na 40% z celkové ceny daného kurzu. Slevový kód platí na kurzy pořádané nejpozději 30.listopadu 2019.

Výherce obdrží vstupenku na kurz "Jak na nošení dětí", pro sebe a svého partnera/partnerku.

Pokud vznikne důvodné podezření, že účastník porušil podmínky soutěže, má pořadatel právo daného účastníka ze soutěže vyřadit a zamezit účastníku soutěže přístup výhře a k soutěži.

Pořadatel si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech, souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně jejího přerušení, odvolání či úpravu jejích pravidel.

Kontaktní email pořadatele je info@kurzypidilidi.cz. Pořadatel není odpovědný za neobdržení výhry účastníkem soutěže.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Jediná závazná pravidla soutěže jsou uložena u pořadatele.